Anna Jędrocha

Symposium Cracoviense

Ekspert branży spotkań, aktywny członek polskich organizacji turystycznych. Założyciel i prezes zarządu ostatnich trzech kadencji Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce. Do maja 2017 roku kierowała jedną z największych organizacji samorządu gospodarczego w polskiej turystyce – Krakowską Izbą Turystyki. Jest też członkiem International Congress & Convention Association. Zawodowo związana z krakowskimi firmami: Symposium Cracoviense, profesjonalnym organizatorem kongresów i Intercrac DMC, w których pełni funkcję prezesa zarządu. W roku 2013 otrzymała prestiżową nagrodę MP Power Award w kategorii Meeting Planner DMC/PCO.

All Sessions by Anna Jędrocha

13:00 - 14:10

Praktyczne aspekty wdrażania zasad ESG w sektorze MICE. Jak w praktyce wybierać dostawców i partnerów biznesowych, aby zintegrować zasady ESG? Jak organizacje MICE mogą mierzyć i raportować swoje wyniki w zakresie zrównoważonego rozwoju? Jakie są standardy i metody oceny wpł ywu wydarzeń na środowisko i społeczeństwo?

15:00 - 16:00

Panel dyskusyjny 1 Szanse i zagrożenia dla sektora MICE w kontekście ESG : Nowe możliwości biznesowe, zrównoważone praktyki w organizacji wydarzeń, projekty społeczne v s . wysokie koszty, brak standaryzacji, zbyt wysokie oczekiwania, greenwashing.

Skip to content